ДОСВІД, ЯКОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ

Напрямок нашої діяльності це корпоративне, міграційне,податкове, цивільне, кримінальне та адміністративне право.
Усі юридичні послуги надаються компанією виключно шляхом укладення договорів про надання юридичних послуг. Це може бути як разова допомога, так і постійне абонентське обслуговування. Ми впевнені в тому, що українське законодавство надає достатньо можливостей для захисту ваших прав, варто лише вміти ним користуватись та грамотно формувати свою правову позицію.

                 " МРІЙ-ДІЙ-ПЕРЕМАГАЙ! " - основний девіз роботи нашої компанії 

Продуктивність нашої роботи максимально ефективна завдяки командній згуртованості, вузькопрофільності фахівців, та розумінню специфіки бізнесу, що ми супроводжуємо. За необхідності додаткового експертного супроводу, ми залучаємо до вирішення завдань клієнтів найкращих у своїй сфері спеціалістів залишаючись відповідальними за результати їхньої роботи у кожному нашому проекті.

Ми завжди знаходимо оптимальні рішення, що охоплюють питання юридичного захисту та розуміння економічних цілей наших клієнтів.

                                                  PRO bono

Компанія  Yanchak&Partners надає послуги "Pro Bono" громадській організації "Відкриті Серця". 

Pro bono (від з лат. pro bono publico, дослівно — для суспільного добра) — фраза, яка означає професійні послуги, що надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.

"Відкритими  Серцями" є громадська організація учасниками якої  є молоді люди з діагнозом ДЦП.
Зараз в складі організації є 14 молодих людей, у яких діагностовано церебральний параліч,
Завдяки проекту, молоді люди, змогли завести нових друзів, відвідувати численні установи 
культури та побачити найвідоміші архітектурні пам`ятки міста.